02.05.2015r

W Y N I K I

zawodów w strzelectwie sportowym, w konkurencji Ksp 1×10 na odległość 50 m zorganizowanych przez KSS KOMUNALNI w dniu 02.05. 2015 r. na strzelnicy w Ozorkowie
stanowiących I Memoriał im. Marka Sobora


Kategoria bez ograniczeń wiekowych

1. Łukasz Kaczmarek 95 pkt
2. Izabela Pakulska 89
3. Witold Kaczmarek 88
4. Tomasz Miksa 88
5. Wioleta Horna 87
6. Wiktor Gawroński 86
7. Andrzej Chałupnik 86
8. Maja Kaczmarek 86
9. Paweł Grzelak 84
10.Franciszek Skarbek 81
11. Agnieszka Węgierska 81
12. Łukasz Wiktorowski 80
13. Robert Winiarski 80
14. Maciej Chojnacki 79
15. Tomasz Komorowski 75
16. Michał Wesołowski 75
17. Aleksandra Szoszka 75
18. Michał Wesołowski 74 do 18 lat
19. Przemysław Grzelak 74
20. Kamil Siuda 73
21. Marcin Posmyk 73
22. Michał Marciniak 72
23. Kamila Białecka 72 do 18 lat
24. Jan Kaczmarek 71
25. Łukasz Giełwanowski 71
26. Patrycja Pakulska 65 do 18 lat
27. Julian Uniszewski 64
28. Jakub Lewandowski 63
29. Sylwester Andrzejczak 63
30. Adam Izydorczyk 62
31. Bogdan Osiński 61
32. Dagmara Nawrocka 61
33. Igor Żebrowski 60
34. Józef Choinkowski 58
35. Marcin Nowacki 58
36. Jan Jarosik 58
37. Krzysztof Kindela 54
38. Jacek Wierzbicki 54
39. Magdalena Papiernik 53
40. Michał Biesiada 53
41. Krystian Andrzejczak 51
42. Hubert Wiśniewski 51 do lat 18
43. Barbara Stasiak 49
44. Adrian Andrzejczak 49
45. Tomasz Jurek 48
46. Anna Mundzik 47
47. Przemysław Buluk 46
48. Przemysław Jarosz 45
49. Piotr Kospin 45
50. Waldemar Andrzejczak 42
51. Małgorzata Pietruszka 42
52. Paweł Jarosz 40
53. Milena Baczyńska 40
54. Andrzej Staniewski 40
55. Teresa Brandt 37
56. Barbara Biesiada Staniewska 37
57. Małgorzata Kindela 34
58. Joanna Grzelak 32
59. Piotr Osiński 29
60. Krystian Wojtczak 29
61. Piotr Skarbek 29
62. Roman Tokarski 29
63. Bolesław Walczak 25
64. Konrad Kopczyński 25
65. Ewelina Wójcik 25
66. Miłosz Wtorkiewicz 18
67. Anna Radke 12
68. Daria Biesiada 11 do 18 lat
69. Andrzej Brandt 9
70. Alicja Siuda nieklasyfikowana

Kategoria wiekowa do 18 lat

1. Michał Wesołowski 74 pkt.
2. Kamila Białecka 72
3. Patrycja Pakulska 65
4. Hubert Wiśniewski 51
5. Daria Biesiada 11

Zarząd KSS KOMUNALNI
w Ozorkowie