03.05.2016r.

W Y N I K I
zawodów strzeleckich w konkurencji karabin sportowy Ksp 1×10 w pozycji leżąc
zorganizowanych na strzelnicy w Ozorkowie w dniu 03.05.2016 r.
Zawody były II Memoriałem im. Marka Sobora

Kategoria OPEN

Kolejność
w zawodach
Imię Nazwisko Ilość punktów

1

Łukasz Kaczmarek 90

2

Izabela Pakulska 89

3

Łukasz Wojtowicz 89

4

Witold Kaczmarek 86

5

Wioleta Horna 85

6

Henryk Ewert 85

7

Maciej Syguła 82

8

Robert Winiarski 81

9

Agnieszka Pięta 80

10

Mateusz Kindela 79

11

Adrian Kominiak 75

12

Maciej Chojnacki 75

13

Beata Rusiecka 74

14

Mateusz Dominiak 74

15

Franciszek Skarbek 72

16

Kubiak Tomasz 72

17

Krzysztof Pietrasiak 71

18

Krzysztof Kindela 70

19

Maciej Marszałek 69

20

Jakub Paluszkiewicz 69

21

Adrian Augustyniak 67

22

Arkadiusz Krupiński 66

23

Patrycja Pakulska 65

24

Artur Tokarz 64

25

Łukasz Wiktorowski 63

26

Olga Wierzbińska 63

27

Michał Nowacki 61

28

Michał Kropidłowski 61

29

Ireneusz Grabowski 58

30

Adrian Stefański 58

31

Zbigniew Krupiński 58

32

Marcin Wierzbiński 57

33

Adam Izydorczyk 57

34

Buchta Wojciech 56

35

Bartosz Gereluk 55

36

Jakub Gajewski 54

37

Aleksandra Każmierczak 54

38

Tomasz Żółtowski 53

39

Filip Wożniak 53

40

Tomasz Kubiak 53

41

Krzysztof Rykalski 53

42

Marta Makowska 51

43

Kacper Granosik 50

44

Michał Pytlik 48

45

Grzegorz Michalak 48

46

Łukasz Zalewski 48

47

Damian Suligowski 47

48

Krystian Urbaniak 47

49

Karolina Witkowicz 45

50

Michał Jaborski 45

51

Marcin Wierzbiński 44

52

Bartosz Szkudlarek 44

53

Adrian Andrzejczak 43

54

Dariusz Makowski 43

55

Łukasz Sadok 42

56

Jacek Lewandowski 42

57

Karolina Ostolska 40

58

Milena Andrzejczak 40

59

Jacek Wierzbiński 40

60

Daria Sitek 39

61

Krystian Andrzejczak 38

62

Robert Rusiecki 38

63

Krzysztof Lewandowski 37

64

Barbara Stasiak 36

65

Andrzej Morawski 36

66

Łukasz Radwański 35

67

Izabela Marszałek 34

68

Przemysław Kosiorowski 34

69

Waldemar Andrzejczak 34

70

Anna Robak 33

71

Zbigniew Celeda 30

72

Monika Bielawska 29

73

Miłosz Zdziarski 29

74

Dominik Gasztych 29

75

Stanisław Bednarski 28

76

Błażej Każmierczak 28

77

Bartłomiej Sitek 26

78

Józef Choinkowski 24

79

Mateusz Tatarowicz 24

80

Bartosz Skiba 24

81

Patryk Brzozowski 24

82

Tomasz Budaj 22

83

Jakub Wojtczak 16

84

Aleksander Miłek 16

85

Amelia Kubiak 14

86

Karolina Marszałek 13

87

Elżbieta Krzyś 13

88

Marta Pokarska 10

89

Arkadiusz Gołota 10

90

Klaudia Woch 8

91

Magdalena Radke 0

92

Jakub Targalski 0

93

Agnieszka Lewandowska 0

94

Piotr Chylewski 0

Kategoria do 18 lat

Kolejność
w zawodach
Imię Nazwisko Ilość punktów

1

Łukasz Wojtowicz 90

2

Jakub Paluszkiewicz 69

3

Patrycja Pakulska 65

4

Olga Wierzbińska 63

5

Kacper Granosik 50

6

Jakub Wojtczak 16

7

Amelia Kubiak 14

8

Karolina Marszałek 13

Konkurs kibiców

W konkursie polegającym na udzieleniu odpowiedzi na 20 pytań udział wzięły 32 osoby,
zwycięzcami zostali:

1. Mateusz Stasiak 20 punktów
2. Barbara Stasiak 20 punktów
3. Adrian Andrzejczak 17 punktów