15.08.2016

W Y N I K I
zawodów strzeleckich w konkurencji karabin sportowy Ksp 1×10 w pozycji leżąc
zorganizowanych na strzelnicy w Ozorkowie w dniu 15.08.2016 r.
z okazji Święta Wojska Polskiego i 96 rocznicy Bitwy Warszawskiej

Kategoria OPEN

Kolejność w zawodach
Imię Nazwisko Ilość punktów

1

Przemysław Galanciak 93

2

Łukasz Kaczmarek 90

3

Maciej Chojnacki 90

4

Izabela Pakulska 89

5

Tomasz Miksa 87

6

Arkadiusz Kaczmarek 87

7

Agnieszka Węgierska 84

8

Mateusz Dominiak 83

9

Roman Kluczyński 83

10

Andrzej Chałupnik 82

11

Łukasz Wiktorowski 82

12

Michał Wesołowski 80

13

Witold Kaczmarek 76

14

Dawid Kowalczyk 76

15

Dominik Komorowski 74

16

Tomasz Sęczkowski 72

17

Piotr Mikurenda 72

18

Dariusz Pietruszka 70

19

Wioleta Horna 70

20

Franciszek Skarbek 69

21

Kacper Grajosiek 67

22

Adam Izydorczyk 66

23

Celestyn Pabin 66

24

Jan Mikurenda 65

25

Barbara Stasiak 63

26

Michał Klauze 63

27

Ryszard Radke 63

28

Tadeusz Kajszczak 60

29

Monika Tylke 59

30

Ryszard Bartoszewski 59

31

Adrian Augustyniak 58

32

Andrzej Brzyski 58

33

Anna Sieja 58

34

Adrian Kominiak 58

35

Piotr Maciak 58

36

Sławomir Wilkowski 57

37

Łukasz Zalewski 56

38

Arkadiusz Kaleta 55

39

Paweł Jaszczak 54

40

Marta Radwańska 54

41

Arkadiusz Zarębski 54

42

Sylwia Komorowska 54

43

Ryszard Bernat 53

44

Beata Morawska 53

45

Maciej Maciak 53

46

Marek Jóźwiak 50

47

Mateusz Komorek 50

48

Miłosz Ździarski 49

49

Dominik Kołodziej 49

50

Marietta Jaszczak 48

51

Piotr Skarbek 48

52

Ryszard Bajas 48

53

Krystian Urbaniak 48

54

Mateusz Kaczmarek 48

55

Małgorzata Mikurenda 46

56

Rafał Prasnowski 46

57

Ryszard Frontczak 45

58

Michał Walczak 45

59

Emil Trzaskalski 44

60

Igor Węglewski 43

61

Paweł Tomczak 43

62

Mateusz Maniszewski 43

63

Adam Pieklak 42

64

Patryk Jarzębiński 41

65

Krzysztof Lewandowski 41

66

Marcin Bujewski 38

67

Paweł Rojewski 37

68

Mariusz Stasiak 37

69

Bartosz Szkudlarek 35

70

Przemysław Kosiorowski 35

71

Aleksander Miłek 33

72

Adrian Kujsza 28

73

Jakub Widuliński 28

74

Grzegorz Kindlein 27

75

Bartłomiej Lewandowski 27

76

Przemysław Buluk 26

77

Paulina Kajszczak 26

78

Dagmara Kluczyńska 25

79

Piotr Wilkowski 25

80

Słowomira Kaczmarek 24

81

Szymon Bajor 23

82

Anna Wilkowska 16

83

Stanisław Rosiak 14

84

Krzysztof Janicki 12

85

Eliza Komorowska 11

86

Łukasz Radwański 10

87

Michał Komorek 10

88

Jacek Klimczak 9

89

Edyta Guzikow 8

90

Izabella Majchrzak 8

91

Ewa Walczak 8

92

Włodzimierz Andrzejuk 4

93

Jakub Kałużny 1

94

Aleksandra Andrzejuk 0

 

Kategoria do 18 lat

Kolejność
w zawodach
Imię Nazwisko Ilość punktów

1

Małgorzata Tylke 73

2

Krystian Kowalczyk 65

3

Kacper Granosik 58

4

Szymon Kaczmarek 54

5

Jakub Paluszkiewicz 47

6

Patrycja Pakulska 46

7

Seweryn Rożniata 40

8

Adam Szamałek 34

9

Katarzyna Stefaniak 31

10

Adrian Olczak 25

11

Sylwia Adamczyk 15

12

Artur Rogalski 12

13

Maja Wilkowska 0

 

Kategoria do 15 lat

Kolejność
w zawodach
Imię Nazwisko Ilość
punktów

1

Małgorzata Kindela

80

2

Szymon Sowiński

71

3

Bartosz Wilkowski

40

4

Artur Janicki

37

5

Wiktor Kluczyński

19

6

Nina Peretiakiewicz

15

7

Lena Kluczyńska

0

 

Konkurs kibiców

W konkursie polegającym na udzieleniu odpowiedzi na 25 pytań udział wzięło 21 osób, zwycięzcami zostali:

1. Dariusz Sieradzki 21 punktów

2. Krzysztof Janicki 21 punktów

3. Tomasz Miksa 21 punktów