17.09.2016

WYNIKI

VIII Mistrzostw Ozorkowa w strzelectwie sportowym

w konkurencji karabin sportowy Ksp 1×20 zorganizowanych na strzelnicy

w Ozorkowie przez LOK KSS Komunalni w dniu 17.09.2016 r. dla uczczenia

77 rocznicy Bitwy nad Bzurą oraz

333 rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej

 

kategoria open

Kolejność Imię i nazwisko Ilość punktów
1 Przemysław Galanciak  189 Mistrz Ozorkowa na 2016 rok
2 Łukasz Kaczmarek  175
3 Maciej Chojnacki  174
4 Witold Kaczmarek  170
5 Małgorzata Tylke  167
6 Wioleta Horna  165
7 Izabela Pakulska  161
8 Tomasz Miksa  161
9 Andrzej Chałupnik  158
10 Łukasz Wiktorowski  158
11 Michał Kowalski  153
12 Jakub Geraga  153
13 Rafał Fajfer  150
14 Dawid Kowalczyk  150
15 Krzysztof Kindela  148
16 Mariola Tylke  147
17 Izabela Talar  145
18 Piotr Soboń  144
19 Agnieszka Pięta  142
20 Sławomir Wilkowski  142
21 Małgorzata Kindela  138
22 Łukasz Wojtowicz  138
23 Jarosław Szałowski  137
24 Sylwia Komorowska  133
25 Andrzej Staniewski  132
26 Agnieszka Wojtczak  128
27 Agnieszka Węgierska  127
28 Adam Izydorczyk  120
29 Maja Wilkowska  117
30 Grzegorz Walisiak  114
31 Krzysztof Tuszewski  111
32 Barbara Stasiak  109
33 Stanisław Szamałek  108
34 Patrycja Pakulska  105
35 Ryszard Ratke  105
36 Jarosław Fajfer  105
37 Norbert Malawko  101
38 Paweł Jaszczak  100
39 Elżbieta Nowacka  99
40 Paweł Tyran  98
41 Juliusz Krajewski  95
42 Tomasz Kubiak  94
43 Grzegorz Staniszewski  91
44 Franciszek Nawrotek  80
45 Piotr Borsiak  80
46 Ryszard Komorowski  80
47 Anna Wilkowska  79
48 Marcin Jaszczak  75
49 Robert Wilczyński  73
50  Mateusz Walisiak  72
51  Marcin Nowacki  69
52  Mariusz Stasiak  68
53  Marietta Jaszczak  62
54  Adrianna Fliszewska  55
55  Józef Choinkowski  53
56  Ryszard Malawko  30
57  Mieczysław Lityński  25

Kategoria do 18 lat

Kolejność Imię i nazwisko Ilość punktów
1  Małgorzata Tylke 167
2  Maja Wilkowska 117
3  Patrycja Pakulska 105
4  Piotr Borsiak 80

Kategoria do 15 lat (z podpórką)

Kolejność Imię i nazwisko Ilość punktów
1  Wiktor Krajewski 158
2  Sylwia Wojtczak 138
3  Małgorzata Kindela 138
4  Sebastian Wojtczak 110
2  Wojciech Kubiak 106
3  Bartosz Wilkowski 84
4  Filip Wilczyński 26

 

Konkurs kibiców:

Adrianna Fliszewska   miejsce 1

Łukasz Wiktorowski   miejsce 2

Barbara Stasiak           miejsce 3