15.08.2017

WYNIKI zawodów strzeleckich w konkurencji karabin sportowy Ksp 1×10 w pozycji leżąc zorganizowanych na strzelnicy w Ozorkowie w dniu 15.08.2017 r.   Kategoria open > Kolejność Imię i nazwisko Ilość punktów 1 Tomasz Miksa 88 2 Łukasz Kaczmarek 88 3  Izabela Pakulska 84 4  Maciej Chałupnik 84 5  Przemysław Galanciak 83 6  Jakub Geraga 81 7  Łukasz Wiktorowski 80 8  Andrzej Chałupnik 78 9  Andrzej Brzyski 78 10  Patrycja Pakulska…

17.09.2016

WYNIKI VIII Mistrzostw Ozorkowa w strzelectwie sportowym w konkurencji karabin sportowy Ksp 1×20 zorganizowanych na strzelnicy w Ozorkowie przez LOK KSS Komunalni w dniu 17.09.2016 r. dla uczczenia 77 rocznicy Bitwy nad Bzurą oraz 333 rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej   kategoria open Kolejność Imię i nazwisko Ilość punktów 1 Przemysław Galanciak  189 Mistrz Ozorkowa na 2016 rok 2 Łukasz Kaczmarek  175 3 Maciej Chojnacki  174 4 Witold Kaczmarek  170 5 Małgorzata…

19.09.2015

WYNIKI VII Mistrzostw Ozorkowa w strzelectwie sportowym zorganizowanych w dniu 19.09.2015 r. z okazji 76 rocznicy Bitwy nad Bzurą   Zawody rozegrano w konkurencji Ksp 1x 20 w kategorii open Kolejność Imię i nazwisko Ilość punktów 1  Łukasz Kaczmarek 183 Mistrz Ozorkowa na 2015 rok 2  Tomasz Miksa 182 3  Maciej Chałupnik 177 4  Izabela Pakulska 175 5  Mateusz Kindela 174 6  Witold Kaczmarek 172 7  Adam Izydorczyk 171 8…

15.08.2016

W Y N I K I zawodów strzeleckich w konkurencji karabin sportowy Ksp 1×10 w pozycji leżąc zorganizowanych na strzelnicy w Ozorkowie w dniu 15.08.2016 r. z okazji Święta Wojska Polskiego i 96 rocznicy Bitwy Warszawskiej Kategoria OPEN Kolejność w zawodach Imię Nazwisko Ilość punktów 1 Przemysław Galanciak 93 2 Łukasz Kaczmarek 90 3 Maciej Chojnacki 90 4 Izabela Pakulska 89 5 Tomasz Miksa 87 6 Arkadiusz Kaczmarek 87 7…

03.05.2016r.

W Y N I K I zawodów strzeleckich w konkurencji karabin sportowy Ksp 1×10 w pozycji leżąc zorganizowanych na strzelnicy w Ozorkowie w dniu 03.05.2016 r. Zawody były II Memoriałem im. Marka Sobora Kategoria OPEN Kolejność w zawodach Imię Nazwisko Ilość punktów 1 Łukasz Kaczmarek 90 2 Izabela Pakulska 89 3 Łukasz Wojtowicz 89 4 Witold Kaczmarek 86 5 Wioleta Horna 85 6 Henryk Ewert 85 7 Maciej Syguła 82…

15.08.2015r.

W Y N I K I powszechnych zawodów strzeleckich zorganizowanych w dniu 15.08.2015 r. przez KSS KOMUNALNI na strzelnicy w Lasku Miejskim w Ozorkowie z okazji 95 rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego. Kategoria wiekowa bez ograniczeń Miejsce w zawodach Imię Nazwisko Ilość punktów 1 Łukasz Kaczmarek 94 2 Tomasz Miksa 90 3 Robert Wiśniewski 86 4 Łukasz Wiktorowski 83 5 Izabela Pakulska 83 6 Agnieszka Węgierska 81 7…

23.05.2015r

W Y N I K I zawodów w strzelectwie sportowym, w konkurencji Ksp 1×10 na odległość 50 m zorganizowanych przez KSS KOMUNALNI w dniu 23.05. 2015 r. na strzelnicy w Ozorkowie z okazji Dni Ozorkowa Kategoria bez ograniczeń wiekowych 1. Łukasz Kaczmarek 95 pkt 2. Przemysław Galanciak 91 3. Izabela Pakulska 91 4. Witold Kaczmarek 89 5. Maja Kaczmarek 84 6. Krzysztof Kindela 83 7. Łukasz Wiktorowski 83 8. Paweł…

02.05.2015r

W Y N I K I zawodów w strzelectwie sportowym, w konkurencji Ksp 1×10 na odległość 50 m zorganizowanych przez KSS KOMUNALNI w dniu 02.05. 2015 r. na strzelnicy w Ozorkowie stanowiących I Memoriał im. Marka Sobora Kategoria bez ograniczeń wiekowych 1. Łukasz Kaczmarek 95 pkt 2. Izabela Pakulska 89 3. Witold Kaczmarek 88 4. Tomasz Miksa 88 5. Wioleta Horna 87 6. Wiktor Gawroński 86 7. Andrzej Chałupnik 86…

20.09.2014

W Y N I K I powszechnych zawodów strzeleckich zorganizowanych przez KSS KOMUNALNI w Ozorkowie w dniu 20.09.2014r. z okazji 75 rocznicy Bitwy nad Bzurą , oraz 331 rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej. Zawody były VI Mistrzostwami Ozorkowa w strzelectwie sportowym. Zawody odbyły się na strzelnicy w Ozorkowie w konkurencji Ksp 1×20 na odległość 50 m. Uzyskano następujące wyniki: – w kategorii OPEN Miejsce w konkurencji Nazwisko Imię Ilość punktów 1 Pakulska…

15.08.2014

Wyniki zawodów w strzelectwie sportowym 15.08.2014 r. Kategoria open Kolejność w zawodach Nazwisko Imię Ilość punktów 1 Kaczmarek Łukasz 92 2 Winiarski Robert 89 3 Ewert Henryk 89 4 Miksa Tomasz 86 5 Żebrowski Igor 84 6 Chojnacki Maciej 83 7 Chałupnik Maciej 82 8 Talar Izabela 81 9 Wiktorowski Łukasz 80 10 Kaczmarek Witold 75 11 Wiśniewski Hubert 75 12 Chałupnik Andrzej 73 13 Skarbek Franciszek 65 14 Talar…